Sportlov = Körlov!

Svedala Trafikskola

Sportlov = Körlov!

Då är det äntligen dags för sportlov nästa vecka. Med lite ledighet kommer även möjlighet att övningsköra. Det är kanske dags att passa på när tiden finns. Än finns det lediga tider men vänta inte för länge.....

Fler nyheter

Äntligen är Diana bokningsbar!

Läs mer

AM-kurs på Sportlovet

Läs mer

Avtalsvillkor

Läs mer

Köpevillkor

Läs mer

Visa alla

Innehåller användning som kräver aktivt samtycke

Svedala Trafikskola vill ge dig den bästa möjliga upplevelsen av vår tjänst. För att uppnå detta använder vi cookies och pixlar. Vissa av dessa är nödvändiga för att vår tjänst ska fungera, och andra hjälper dig att få en bättre och mer anpassad upplevelse.
Genom att klicka på "Acceptera alla" godkänner du användningen av cookies och pixlar.

Vissa cookies är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera på ett optimalt sätt, och de går därför inte att ta bort.

Läs mer